ra@mimino.ua 55818422

(032) 297-01-00

(032) 294-97-89

(067) 679-56-75 (063) 397-01-00

Таблички

Таблички — це найбільш різноманітний вид рекламної продукції по можливому поєднанні матеріалів і технології виготовлення. По суті табличка являє собою невеликий інформаційний щит.
На ній можливим є відображення різноманітної необхідної інформації: логотипу і назви компанії, графік роботи підприємства, номер офісу і багато іншого.

Виготовлення табличок можна розділити на три основні групи:

До першої групи Економ класу, відносяться офісні таблички з пластику. Працівниками нашої структури при виготовленні табличок для офісу використовується пластик товщиною 3 мм.

 

Зображення для пластика здійснюється з самоклеючої плівки (порізка на плотері). Можливим є виготовлення офісної таблички з двошарового пластику. Цей матеріал є доволі новим, по складу схожий на “сендвіч”, який складається з трьох шарів пластику: по центру - чорний, зажатий з двох сторін пластиком білого, срібного або золотого кольору. Виготовляють таку табличку методом фрезерування зображення з однієї з сторін. В результаті прорізають верхній шар пластика світлого кольору, і зображення, яке наносять, набуває чорного кольору центрального шару. Єдиним недоліком таких табличок є обмеженість кольорової гами.

 

Також до цього класу можна віднести вироби з акрилового скла. В даному випадку зображення в такій офісній табличці наноситься на внутрішню поверхню скла, тим самим створюючи своєрідний захист від зовнішньої дії дощу, снігу і т.д.

 

Офісні таблички можуть бути як настільними, так і настінними, а також виконуватися у вигляді окремо стоячих модулів і великих інформаційних табло. До другої групи відносяться металеві офісні таблички так званого Бізнес-класу . Товщина такої таблички складає 0,7 мм, лицеву поверхню покривають “під золото” чи “срібло”. Як правило такі таблички використовують в приміщеннях, так як її поверхня чутлива до дії сонця.

До третьої групи, група Еліт-класу, належать таблички з латуні. При виготовленні латунних офісних табличок використовується метал 3 мм. Їх виробництво здійснюють методом механічного або лазерного гравіювання. Офісні латунні таблички виглядають як цілісна металева пластина, що має глянцеву поверхню, виконану під “срібло” чи “золото”, чи під “стару латунь”. Якщо зображення наносять за допомогою лазера, з поверхні таблички знімають тонкий верхній шар, що дозволяє створити необхідне рельєфне зображення.

Лазерне гравіювання можна здійснити двома спопобами: векторним (лазерний промінь вимальовує контури букв і логотипу) або растровим (зображення, що співпадає по якості з фотографічним, виконують лазерним променем, що складається із великої кількості крапок різноманітної товщини). По бажанню замовника лицьову сторону офісної таблички можна зробити дзеркальною, глянцевою, матовою або “під старовину”. Офісні таблички по бажанню можуть мати будь-яку геометричну форму, розмір, необхідну товщину.