ra@mimino.ua 55818422

(032) 297-01-00

(032) 294-97-89

(067) 679-56-75 (063) 397-01-00

Штендери

Штендер — один із найбільш поширених видів зовнішньої реклами. Велика кількість конструктивних варіантів, цінова доступність і висока ефективність — це ті характеристики, завдяки яким штендер завоював свою популярність.

Штендер представляє собою одно- або двосторонню переносну конструкцію, на рекламній площині якої розміщена необхідна інформація. Штендер можна виготовити у вигляді стандартної форми (овальної або прямокутної), а також у формі будь-якої геометричної фігури. Можна спроектувати унікальну форму, що значно підвищить рекламний ефект. Несучу раму можна виготовити в різноманітних кольорових варіантах (фарбування порошковою емаллю). Рекламне поле штендера виготовляється із пластику різної товщини (в інтер'єр) чи із оцинкованої сталі (для вулиці). Зображення для штендера наноситься за допомогою аплікації з вінілової плівки чи повноколірного друку.

Вартість виготовлення рекламних штендерів порівняно невисока. Їх можна рівноцінно використовувати як інструмент зовнішньої реклами, так і в якості засобу інтер'єрної реклами. Основною перевагою штендера є його мобільність — кріплення до стін і поверхні не є потрібним, що дозволяє в свою чергу швидко змінювати місце розташування конструкції і забирати її, коли в ній немає необхідності.