ra@mimino.ua 55818422

(032) 297-01-00

(032) 294-97-89

(067) 679-56-75 (063) 397-01-00

Реклама на транспорті

Реклама на транспорті – це найбільш проста і ефективна схема для приваблення потенційних клієнтів в найкоротші терміни. Реклама на автотранспорті розрахована на широку аудиторію – працюючих людей, що протягом дня переміщаються по місту, домогосподарок, що вдень ходять за покупками, школярів і студентів.

Реклама на автотранспорті має ряд переваг, головною з яких є швидкість і економічність нанесення реклами на будь-який вид автотранспорту. Важливо і те, що рекламне оформлення автотранспорту обходиться значно дешевше, ніж реклама на багатьох інших рекламоносіях. Технології виготовлення і нанесення зображення на борти транспортних засобів:

2. Трафаретний друк – найбільш оптимальний метод нанесення реклами на автомобільні тенти.

3. Аплікація – достатньо поширений спосіб виготовлення зовнішньої реклами, нанесення самоклеючих плівок на різноманітні жорсткі поверхні. Вибір плівки визначається типом поверхні, на яку вона буде клеїтися, і терміном експлуатації. Звичайні каландровані плівки служать на простих поверхнях до трьох років. Якщо зображення наносять на місця, що мають лінії жорсткості, вигини, уявні вікна і т.д., а також необхідним є термін експлуатації більше трьох років, тоді використовуються так звані «литі» плівки, що виготовляються за новими технологіями. Аплікація дозволяє робити шрифтові і прості графічні зображення, але їй невластиві ні передача фотозображення, ні колірні переходи.

4. Повноколірний друк. Він дозволяє швидко і з хорошим візуальним ефектом наносити на борти транспорту будь-які фотозображення. Друк зображень здійснюється на самоклеючій вініловій плівці з розширенням 180-720 dpi. При друці зображення використовуються спеціальні сольвентні барвники. Стійкість барвника до вигорання складає не менше 3 роки. Для додаткового захисту барвників від дії зовнішнього середовища, зображення покривається спеціальним захисним лаком або ламінацією.
Рекламні зображення наносяться виключно на чисту обезжирену поверхню автомобіля. Розміри реклами на транспорті обмежені лише розмірами самого транспортного засобу. Реклама на транспорті може бути:

5. на корпоративному транспорті. Наявність корпоративного транспорту, оформленого в єдиному стилі, підкреслює солідність компанії і дозволяє нагадувати про себе всім учасникам дорожнього руху, в тому числі і пішоходам.

6. транзитна реклама (може бути на будь-якому виді транспорту, від маршрутного таксі до електропоїздів) як на повністю металевих, так і на тентових кузовах. Ефективність реклами на автотранспорті підтверджують дослідження. За ефективністю і кількістю охопленої аудиторії її можна порівняти з величезними магістральними щитами.