ra@mimino.ua 55818422

(032) 297-01-00

(032) 294-97-89

(067) 679-56-75 (063) 397-01-00

Фасадні вивіски


Фасадні вивіски
поділяються на:

- cвітлові вивіски, вивіски з підсвіткою призначені для того, щоб у будь-яку пору доби ми могли точно побачити те, що на ній зображено. Для цього використовується внутрішня підсвітка (люмінісцентні лампи) і зовнішня підсвітка прожектором чи світильником (лампи розжарювання, галогенні чи металогалогенні). Світлові вивіски діляться на: світлові короби (лайтбокси) та на об'ємні вивіски. Світлові короби (лайтбокси) - це збірна конструкція, що має плоску поверхню, під якою знаходяться лампи. Матеріал поверхні може бути представлений спеціальним світлорозсіюючим пластиком чи банерною тканиною. Вивіски та світлові короби бувають двосторонніми і можуть мати різноманітну геометричну форму. Вони є найдемократичнішим видом зовнішньої реклами, доступні в ціні і гарно виглядають.

- несвітлові вивіски (відсутня внутрішня підсвітка), використовують як інформаційні вивіски, які несуть таку інформацію як: назва компанії, фірмовий стиль, що виражається в зображенні торгової марки чи логотипу, інформацію про вид діяльності фірми, графік роботи та місце розташування підприємства.

- неонові вивіски - констукція цих вивісок включає в себе скляні трубки, що наповнені інертним газом (аргоном, неоном), що світиться від електротону. Неонові вивіски виготовити нелегко. Фасадні вивіски, які виготовляють з використаннням неону, як правило, пов'язані з яскравим візуальнім ефектом і довготривалим терміном експлуатації, що досягає 40 років при належному користуванні.