ra@mimino.ua 55818422

(032) 297-01-00

(032) 294-97-89

(067) 679-56-75 (063) 397-01-00

Брендування транспорту

Відносно новим видом реклами на транспорті є брендування автомобілів. Так як на сьогоднішній день багато компаній мають у своїй власності певну кількість машин, або й цілий автопарк, вони намагаються передати інформацію про свої товари чи послуги в авторекламі, на бортах автомобілів. Що в свою чергу дозволяє максимально ефективно використовувати корпоративний автопарк. Крім цього, витрати на брендування автомобілів значно менші, у порівнянні з рекламою на міському транспорті.

 

У більшості випадків, брендування автомобілів здійснюється методом вінілової аплікації самоклеючою плівкою або повноколірним друком на самоклеючій плівці, яка потім ламінується і наноситься на автомобіль.

 

Рідше зображення наносять аерографією або друком безпосередньо на поверхні автомобіля. Такі способи брендування автомобілів значно дорожчі за поклейку автомобіля плівкою на вініловій основі, переважно такий спосіб використовують при індивідуальному художньому оформленні особистих авто.

 

Брендування автомобілів дозволяє розширити коло ваших потенційних клієнтів. А гарно розроблена автореклама завжди милує око і нікого не залишає байдужим.