ra@mimino.ua 55818422

(032) 297-01-00

(032) 294-97-89

(067) 679-56-75 (063) 397-01-00

Пластикові картки

Пластикова картка — це сучасний високотехнологічний носій інформації. Сфера використання пластикових карток доволі широка і вона постійно збільшується, проникаючи у нові галузі нашого побуту. Сьогодні перевагами дисконтних карт користуються не лише підприємства великих мегаполісів, а й магазини невеликих міст.


Використання пластикових карток — це ефективний маркетинговий хід, один із способів персоналізованої роботи з клієнтом, облік здійснених покупок і аналіз довготермінової перспективи. Їх можна використовувати як для ідентифікації клієнта (наприклад, страхові компанії, клуби) так і для створення дисконтних систем. Дисконтні картки служать інструментом для утримання клієнтів і створення стабільної клієнтської бази. Бонусні програми, закладені для власників дисконтних пластикових карток, стимулюють клієнтів звертатися за покупками чи наданням послуг саме до вас.

Крім цього, пластикові картки стають обов'язковими в деяких сферах життєдіяльності (сфера обслуговування, торгівля, готелі, фінансові установи та ін.).


Види пластикових карточок:

– Дисконтні картки. Картки, що дають право на отримання знижок і додаткових пільг в торгівельній точці.

– Ідентифікаційні картки (посвідчення, перепустка). Такі картки використовуються в різноманітних системах контролю доступу.

– Рекламні картки. Це пластикові календарі, візитки що викоритовуються для різних рекламних кампаній.

– Передплатні картки. Це картки з пін-кодом і покриттям, що стирається. Ці картки використовуються для доступу в інтернет, для оплати мобільного зв'язку, для оплати ір-телефонії.


– Страхові картки. Це картки медичного страхування (використовується в якості носія особистих даних), страхові поліси у вигляді пластикових карт (передбачають певні знижки при оплаті послуг страхування і гарантують обслуговування).

– Клубні картки. Картки, які дають право на певні пільги і послуги членам клубу.


Пластикові картки — це пластинки розміром 54x86x0,76 мм. При виготовленні використовують найбільш поширений матеріал — полівінілхлорид (ПВХ). Але існують й інші матеріали для виготовлення пластикових карт, які є стійкими до механічних і температурних дій. Пластикові картки виготовляються як на білому, так і на кольоровому пластику. Можуть покриватися матовою чи глянцевою ламінацією.


Технології виготовлення пластикових карточок:

Ембосування — механічне видавлювання на площині пластикової картки буквенно-цифрової інформації. Пластикові картки з магнітною стрічкою. Магнітна стрічка розміщена на зворотній стороні карточки і містить інформацію в закодованому виді.

Пластикові картки зі штрих-кодом. Штрих-код — це закодована індивідуальна цифрова інформація. Штрих-код необхідний для зчитування і розшифровування інформації. Тиснення фольгою . За допомогою гарячого тиснення на пластикові картки наносять металізовані фарби і голографічні зображення.

Термодрук — переміщення зображення на пластикову карточку відбувається під дією високої температури. Кольорові фотографії наносяться на пластикову картку лише термодруком. Скретч-картки (Scratch-карти) — пластикові картки зі спеціальною непрозорою панеллю, що нанесена на поверхню пластикової карточки і закриває пароль, код чи іншу інформацію. Для зчитання інформації на пластиковій картці дану панель необхідно стерти. Такі картки широко використовуються для здійснення передоплати для доступу до мережі Інтернет, мобільного звязку, IP-телефонії.

Ідент друк пластикових карт. Один із способів персоналізації пластикових карт, при якому на готовій карточці видавлюють різні символи. Переважно після ідент друку пластикових карток видавлені символи для кращої читабельності покриваюся фольгою (золотою або срібною). Пластикові картки з фотографією. Нанесення повноколірного зображення здійснюється офсетним способом. Застосовують для виготовлення перепусток, посвідчень особи і т.д.