ra@mimino.ua 55818422

(032) 297-01-00

(032) 294-97-89

(067) 679-56-75 (063) 397-01-00

Фотопослуги (студійна зйомка, фотосесії)

Основними напрямками діяльності нашої фотостудії є професійна рекламна фотозйомка. Рекламне фото - це насамперед рекламна концепція, ідея, образ, які будуть безпосередньо взаємодіяти зі споживачем шляхом візуального сприйняття.
Рекламна фотозйомка являє собою більш складний процес ніж будь-який інший вид зйомки. В процесі рекламної фотозйомки крім фотографа бере участь низка спеціалістів - арт-директор, креативний директор, стилісти, спеціалісти з різного виду реквізиту та спецефектів, дизайнери. Для реалізації креативної ідеї можна залучити також моделей, спортсменів, каскадерів, власників приватних колекції і т.д. - все залежить від основної теми фотопроекту.

Рекламна фотозйомка проводиться за технічним завданням замовника, або ж за креативною ідеєю створеною нашими спеціалістами.

Простішим видом рекламної фотозйомки є предметна зйомка для публікації в каталогах, буклетах, рекламних проектах, на сайтах, в інтернет-магазинах і т.д.

Для предметної зйомки використовуємо комплект мобільного студійного світла, що дає можливість проведення зйомки на території замовника. Це особливо зручно, якщо є необхідність у зйомці малопридатних для транспортування предметів (різна їжа, солодощі, морозиво і т.д.).

Крім цього пропонуємо наступні послуги: репортажна фотозйомка, весільна фотозйомка, фотозйомка архітектури та інтер'єрів, портретна зйомка, проведення фотосесій.